• background1
  • background1
kridlo-left Jak to u nás chodí? kridlo-right

Projížďka luxusním autem
Bez strachu a složitého papírování

Vybrali jste si auto snů? V tom případě již stačí jen vyplnit kontaktní formulář a do 24 hodin se vám ozveme s konkrétní nabídkou. V momentě, kdy se na všem domluvíme, od nás dostanete zálohovou fakturu, která tvoří 20-30 % ceny pronájmu dle půjčovaného vozu. Po zaplacení se již můžete těšit na projížďku, luxusní auto máte zarezervované.

 
Auto přistavíme kamkoliv

Ve smluvený den vám auto zdarma přistavíme na jakékoliv místo v Brně. Není však pro nás žádný problém přivézt auto i do jiných měst po celé ČR, do Bratislavy či třeba na letiště ve Vídni. Neúčtujeme si za to žádné závratné sumy, pouze náklady za cestu.

Vratná kauce činí jenom 20 tisíc, což je nejnižší suma na trhu. Kauci a pronájem lze hotově zaplatit na místě, klidně také převodem na účet - na všem se spolu domluvíme.

Pak už od nás dostanete jen klíčky od auta, smlouvu o pronájmu a můžete vyrazit, za rodinou, obchodními partnery, či třeba s přítelkyní na romantický výlet.

 
Prodloužení pronájmu? Není problém

Denní limit je sice 300 km, ale pokud vás řízení luxusního vozidla zaujme natolik, že budete chtít strávit za volantem více času, stačí podepsat, naskenovat a poslat prodlouženou smlouvu o pronájmu.

Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, neváhejte nám zavolat. Luxusní auta jsou naším koníčkem a s každou nenadálou situací vám rádi poradíme.

 
Kauci vracíme ihned

Po skončení vaší jízdy snů si auto na domluveném místě vyzvedneme. Kauci vracíme ihned při převzetí čistého, nepoškozeného auta s plnou nádrží.

 
Užívejte si spanilou jízdu

Naše auta se lehce a plynule řídí a jízda v nich je doopravdy zážitek. Nejsou to však Formule 1 a nejsou určená na závodění. Tuto zásadu prosím respektujte.

 
Dotazy? Sem s nimi!

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Ať vaší jízdě snů nebrání žádné pochybnosti!